Sıkça Sorulan Sorular

Web sitemizin sağ üst köşesinde yer alan ”Hesabım” butonuna tıklayıp, açılan sayfada ”Üye Ol” alanındaki formu doldurarak kolayca üye olabilirsiniz.

Web sitemizin sağ üst köşesinde yer alan ”Hesabım” butonuna tıklayıp, açılan sayfada ”Üye Girişi” alanındaki kullanıcı adı/e-mail ve şifrenizi doldurarak kolayca üye olabilirsiniz.

Sağlam Baskı kargolarını anlaşmalı olduğu Aras Kargo ile çalışmaktadır. Aras Kargo ile kargolar bölgelerine göre 1-3 gün içinde adrese teslim edilmektedir.

2 iş günü içerisinde tarafımıza ulaştıktan sonra kontrolleri sağlanıp iade onaylanacaktır.

Almış olduğunuz ürünü, ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren on dört (14) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz.

Sipariş verebilmek için şu adımları izlemeniz yeterli:

Ürün sayfalarından satın almak istediğiniz ürünleri ‘Sepete Ekle’ butonuna tıklayarak sepetinize ekleyebilirsiniz.

Ödeme ekranından kayıtlı adreslerinizden birini seçebilir, veya yeni bir adres bilgisi ekleyebilirsiniz.

Ödeme seçeneklerinden size uygun olan ödeme seçeneği ile ödemenizi yaparak siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Siparişinizi tamamladıktan sonra, Hesabım alanında yer alan ”Siparişlerim” sekmesinden doğru sipariş verip vermediğinizi kontrol edebilirsiniz.

Oluşturacağınız 200 TL ve üzeri tüm siparişlerinizde kargo bedeli alınmamaktadır. 200 Tl altındaki siparişleriniz için ürün bedeline ek olarak 29 TL kargo bedeli alınmaktadır.

Kargo şirketi tarafından teslim edilmek istenen paket/koli; yırtık, ezilmiş, açılmış veya ıslak ise teslim almayınız. Kargo formunu imzalamadan önce, kargo görevlisinden “kargo hasar tutanağı” talep ediniz. Müşteri hizmetlerini arayarak [email protected] adresine yaşadığınız sorunu yazılı olarak bildirerek bizleri durumdan haberdar ediniz. Tutanak tutulmadan teslim alınan, hasarlı ve eksik ürün bildirimleri, firmamız tarafından değerlendirilmemektedir.

Teslimat süresi, ürünler kargoya verildikten sonra 1-2 iş günüdür. Bu süreler genel teslimat süreleridir. Tarafımızdan kargoya teslim edilen siparişlerle ilgili olarak yaşanacak gecikmeler kargo firmasının sorumluluğu altındadır. Olağandışı bir gecikme söz konusu olduğunda tarafımıza destek talebinde bulunabilirsiniz. Teslimat süresi bulunduğunuz yere göre değişiklik gösterilebilmektedir.